django - en to uk translation catalogue (325 entries)

en: "%(path)s" does not exist
uk: "%(path)s" не існує

en: "%(pk)s" is not a valid value.
uk: "%(pk)s" не є допустимим значенням.

en: %(datetime)s couldn't be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
uk: %(datetime)s не може бути інтерпретована в часовому поясі %(current_timezone)s; дата може бути неодзначною або виявитись неіснуючою.

en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
uk: %(field_label)s повинне бути унікальним для %(date_field_label)s %(lookup_type)s.

en: %(from)s-%(to)s relationship
uk: %(from)s-%(to)s звязок

en: %(from)s-%(to)s relationships
uk: %(from)s-%(to)s звязки

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r does not exist.
uk: Екземпляр %(model)s з %(field)s %(value)r не існує.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
uk: %(model_name)s з таким %(field_label)s вже існує.

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
uk: %(model_name)s з таким %(field_labels)s вже існує.

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
uk[0]: %(size)d байт
uk[1]: %(size)d байти
uk[2]: %(size)d байтів
uk[3]: %(size)d байтів

en: %d day | %d days
uk[0]: %d день
uk[1]: %d дня
uk[2]: %d днів
uk[3]: %d днів

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d години
uk[2]: %d годин
uk[3]: %d годин

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин
uk[3]: %d хвилин

en: %d month | %d months
uk[0]: %d місяць
uk[1]: %d місяці
uk[2]: %d місяців
uk[3]: %d місяців

en: %d week | %d weeks
uk[0]: %d тиждень
uk[1]: %d тижні
uk[2]: %d тижнів
uk[3]: %d тижнів

en: %d year | %d years
uk[0]: %d рік
uk[1]: %d роки
uk[2]: %d років
uk[3]: %d років

en: %s GB
uk: %s Гб

en: %s KB
uk: %s Кб

en: %s MB
uk: %s Мб

en: %s PB
uk: %s Пб

en: %s TB
uk: %s Тб

en: '%(value)s' is not a valid UUID.
uk: '%(value)s' невірне значення UUID.

en: '%(value)s' value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
uk: Значення '%(value)s' має невірний формат дати. Вона повинна бути у форматі YYYY-MM-DD.

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
uk: Значення '%(value)s' має невірний формат. Воно повинне бути у форматі HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
uk: Значення '%(value)s' має невірний формат. Воно повинне бути у форматі YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ].

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in [DD] [HH:[MM:]]ss[.uuuuuu] format.
uk: Значення '%(value)s' не відповідає формату [DD] [HH:[MM:]]ss[.uuuuuu].

en: '%(value)s' value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
uk: Значення '%(value)s' має вірний формат (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]), але це недійсний час.

en: '%(value)s' value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
uk: Значення '%(value)s' має вірний формат (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]), але це недійсна дата/час.

en: '%(value)s' value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
uk: Значення '%(value)s' має коректний формат (YYYY-MM-DD), але це недійсна дата.

en: '%(value)s' value must be a decimal number.
uk: Значення '%(value)s' повинне бути десятковим числом.

en: '%(value)s' value must be a float.
uk: Значення '%(value)s' повинне бути числом з плаваючою крапкою.

en: '%(value)s' value must be an integer.
uk: Значення '%(value)s' повинне бути цілим числом.

en: '%(value)s' value must be either None, True or False.
uk: Значення '%(value)s'  повинне бути None, True або False.

en: '%(value)s' value must be either True or False.
uk: Значення '%(value)s' повинне бути True або False.

en: '%(value)s' value must be either True, False, or None.
uk: Значення '%(value)s' повинне бути True, False, або None.

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
uk: (Приховане поле %(name)s) %(error)s

en: 0 minutes
uk: 0 хвилин

en: AM
uk: до полудня

en: Afrikaans
uk: Африканська

en: Albanian
uk: Албанська

en: April
uk: Квітень

en: Arabic
uk: Арабська

en: Argentinian Spanish
uk: Іспанська (Аргентина)

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Asturian
uk: Астурійська

en: August
uk: Серпень

en: Australian English
uk: Австралійська англійська

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Basque
uk: Баскська

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Big (8 byte) integer
uk: Велике (8 байтів) ціле число

en: Boolean (Either True or False)
uk: Булеве значення (True або False)

en: Boolean (Either True, False or None)
uk: Булеве значення (включаючи True, False або None)

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Brazilian Portuguese
uk: Бразильська португальська

en: Breton
uk: Бретонська

en: British English
uk: Англійська (Великобританія)

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Burmese
uk: Бірманська

en: CSRF verification failed. Request aborted.
uk: Помилка перевірки CSRF. Запит відхилений.

en: Catalan
uk: Каталонська

en: Change
uk: Змінити

en: Clear
uk: Очистити

en: Colombian Spanish
uk: Колумбійська іспанська

en: Comma-separated integers
uk: Цілі, розділені комою

en: Connect, get help, or contribute
uk: Отримати допомогу, чи допомогти

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Currently
uk: Наразі

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Date (with time)
uk: Дата (з часом)

en: Date (without time)
uk: Дата (без часу)

en: Date out of range
uk: Дата поза діапазоном

en: December
uk: Грудень

en: Decimal number
uk: Десяткове число

en: Delete
uk: Видалити

en: Directory indexes are not allowed here.
uk: Перегляд вмісту каталогу не дозволено.

en: Django Community
uk: Спільнота Django

en: Django Documentation
uk: Документація Django

en: Django: the Web framework for perfectionists with deadlines.
uk: Django: веб-фреймворк для перфекціоністів з реченцями.

en: Duration
uk: Тривалість

en: Dutch
uk: Голландська

en: Email address
uk: E-mail адреса

en: Empty list and '%(class_name)s.allow_empty' is False.
uk: Порожній список і величина '%(class_name)s.allow_empty' є False.

en: English
uk: Англійська

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
uk[0]: Переконайтеся, що тут не більше ніж %(max)s цифра після десяткової коми.
uk[1]: Переконайтеся, що тут не більше ніж %(max)s цифри після десяткової коми.
uk[2]: Переконайтеся, що тут не більше ніж %(max)s цифер після десяткової коми.
uk[3]: Переконайтеся, що тут не більше ніж %(max)s цифер після десяткової коми.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
uk[0]: Переконайтеся, що тут не більше ніж %(max)s цифра до десяткової коми.
uk[1]: Переконайтеся, що тут не більше ніж %(max)s цифри до десяткової коми.
uk[2]: Переконайтеся, що тут не більше ніж %(max)s цифер до десяткової коми.
uk[3]: Переконайтеся, що тут не більше ніж %(max)s цифер до десяткової коми.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
uk[0]: Переконайтеся, що загалом тут не більше ніж %(max)s цифра.
uk[1]: Переконайтеся, що загалом тут не більше ніж %(max)s цифер.
uk[2]: Переконайтеся, що загалом тут не більше ніж %(max)s цифер.
uk[3]: Переконайтеся, що загалом тут не більше ніж %(max)s цифер.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
uk[0]: Переконайтеся, що це ім'я файлу містить не більше ніж з %(max)d символ (зараз %(length)d).
uk[1]: Переконайтеся, що це ім'я файлу містить не більше ніж з %(max)d символи (зараз %(length)d).
uk[2]: Переконайтеся, що це ім'я файлу містить не більше ніж з %(max)d символів (зараз %(length)d).
uk[3]: Переконайтеся, що це ім'я файлу містить не більше ніж з %(max)d символів (зараз %(length)d).

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
uk[0]: Переконайтеся, що це значення містить не менш ніж %(limit_value)d символ (зараз %(show_value)d).
uk[1]: Переконайтеся, що це значення містить не менш ніж %(limit_value)d символів (зараз %(show_value)d).
uk[2]: Переконайтеся, що це значення містить не менш ніж %(limit_value)d символів (зараз %(show_value)d).
uk[3]: Переконайтеся, що це значення містить не менш ніж %(limit_value)d символів (зараз %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
uk[0]: Переконайтеся, що це значення містить не більше ніж %(limit_value)d символ (зараз %(show_value)d).
uk[1]: Переконайтеся, що це значення містить не більше ніж %(limit_value)d символи (зараз %(show_value)d).
uk[2]: Переконайтеся, що це значення містить не більше ніж %(limit_value)d символів (зараз %(show_value)d).
uk[3]: Переконайтеся, що це значення містить не більше ніж %(limit_value)d символів (зараз %(show_value)d).

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
uk: Переконайтеся, що це значення дорівнює %(limit_value)s (зараз %(show_value)s).

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
uk: Переконайтеся, що це значення більше чи дорівнює %(limit_value)s.

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
uk: Переконайтеся, що це значення менше чи дорівнює %(limit_value)s.

en: Enter a complete value.
uk: Введіть значення повністю.

en: Enter a list of values.
uk: Введіть список значень.

en: Enter a number.
uk: Введіть число.

en: Enter a valid 'slug' consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
uk: Введіть коректне значення 'slug' (короткого заголовку), що може містити тільки літери Unicode, числа, символи підкреслювання або дефіси.

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
uk: Введіть коректне значення 'slug' (короткого заголовку), що може містити тільки літери, числа, символи підкреслювання та дефіси.

en: Enter a valid IPv4 address.
uk: Введіть коректну IPv4 адресу.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
uk: Введіть дійсну IPv4 чи IPv6 адресу.

en: Enter a valid IPv6 address.
uk: Введіть дійсну IPv6 адресу.

en: Enter a valid URL.
uk: Введіть коректний URL.

en: Enter a valid UUID.
uk: Введіть коректне значення UUID,

en: Enter a valid date.
uk: Введіть коректну дату.

en: Enter a valid date/time.
uk: Введіть коректну дату/час.

en: Enter a valid duration.
uk: Введіть коректну тривалість.

en: Enter a valid email address.
uk: Введіть коректну email адресу.

en: Enter a valid integer.
uk: Введіть коректне ціле число.

en: Enter a valid time.
uk: Введіть коректний час.

en: Enter a valid value.
uk: Введіть коректне значення.

en: Enter a whole number.
uk: Введіть ціле число.

en: Enter only digits separated by commas.
uk: Введіть тільки цифри, що розділені комами.

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Estonian
uk: Естонська

en: February
uk: Лютий

en: Field of type: %(field_type)s
uk: Тип поля: %(field_type)s

en: File
uk: Файл

en: File extension '%(extension)s' is not allowed. Allowed extensions are: '%(allowed_extensions)s'.
uk: Розширення файлу '%(extension)s' не дозволено. Дозволені розширення: ' %(allowed_extensions)s'.

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Finnish
uk: Фінська

en: Floating point number
uk: Число з плаваючою комою

en: Forbidden
uk: Заборонено

en: Foreign Key (type determined by related field)
uk: Зовнішній ключ (тип визначається відповідно поля)

en: French
uk: Французька

en: Fri
uk: Пт

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Frisian
uk: Фризька

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
uk: Майбутні %(verbose_name_plural)s недоступні, тому що %(class_name)s.allow_future має нульове значення.

en: Galician
uk: Галіційська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: German
uk: Німецька

en: Get started with Django
uk: Початок роботи з Django

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hindi
uk: Хінді

en: Hungarian
uk: Угорська

en: IP address
uk: IP адреса

en: IPv4 address
uk: IPv4 адреса

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Ido
uk: Ідо

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the 'Referrer-Policy: no-referrer' header, please remove them. The CSRF protection requires the 'Referer' header to do strict referer checking. If you're concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" ...> for links to third-party sites.
uk: Якщо ви використовуєте тег <meta name="referrer" content="no-referrer"> або включаєте в запит заголовок 'Referrer-Policy: no-referrer', тоді, будь ласка, видаліть їх. CSRF-захист потребує заголовок 'Referer', щоб виконати перевірку. Якщо ви занепокоєні стосовно приватності, використовуйте альтернативи, наприклад, для посилань на сайти третіх сторін використайте тег <a rel="noreferrer" ...>.

en: If you have configured your browser to disable 'Referer' headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for 'same-origin' requests.
uk: Якщо ви налаштували свій браузер таким чином, щоб заборонити йому передавати заголовок «Referer», будь ласка, дозвольте йому відсилати даний заголовок принаймні для даного сайту, або для всіх HTTPS-з'єднань, або для подібних запитів.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for 'same-origin' requests.
uk: Якщо ви налаштували свій браузер таким чином, щоб він не використав cookie, будь ласка, включіть цю функцію знову, принаймні для цього сайту, або для подібних запитів.

en: Image
uk: Зображення

en: Index of %(directory)s
uk: Вміст директорії %(directory)s

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Integer
uk: Ціле число

en: Interlingua
uk: Інтерлінгва

en: Invalid date string '%(datestr)s' given format '%(format)s'
uk: Недійсна дата '%(datestr)s' для формату '%(format)s'

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
uk: Невірна сторінка (%(page_number)s): %(message)s

en: Irish
uk: Ірландська

en: Italian
uk: Італійська

en: January
uk: Січень

en: Japanese
uk: Японська

en: July
uk: Липень

en: June
uk: Червень

en: Kabyle
uk: Кабіли

en: Kannada
uk: Каннадська

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Khmer
uk: Кхмерська

en: Korean
uk: Корейська

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Lower Sorbian
uk: Нижньолужицька

en: Luxembourgish
uk: Люксембурзька

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with
uk: Дані ManagementForm відсутні або були пошкоджені

en: Many-to-many relationship
uk: Багато-до-багатьох

en: Marathi
uk: Маратхі

en: March
uk: Березень

en: May
uk: Травень

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Mexican Spanish
uk: Мексиканська іспанська

en: Mon
uk: Пн

en: Monday
uk: Понеділок

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: More information is available with DEBUG=True.
uk: Більше інформації можна отримати з DEBUG=True.

en: Nepali
uk: Непальська

en: Nicaraguan Spanish
uk: Нікарагуанська іспанська

en: No
uk: Ні

en: No %(verbose_name)s found matching the query
uk: Жодні %(verbose_name)s не були знайдені по запиту

en: No %(verbose_name_plural)s available
uk: %(verbose_name_plural)s недоступні

en: No day specified
uk: День не вказано

en: No file was submitted.
uk: Файл не було надіслано.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
uk: Файл не надіслано. Перевірте тип кодування форми.

en: No month specified
uk: Місяць не вказано

en: No week specified
uk: Тиждень не вказано

en: No year specified
uk: Рік не вказано

en: Norwegian Bokmål
uk: Норвезька (Букмол)

en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвезька (Нюнорськ)

en: November
uk: Листопад

en: Null characters are not allowed.
uk: Символи Null не дозволені.

en: October
uk: Жовтень

en: One-to-one relationship
uk: Один-до-одного

en: Order
uk: Послідовність

en: Ossetic
uk: Осетинська

en: PM
uk: після полудня

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
uk: Page не є 'last', і не може бути перетворена в ціле.

en: Persian
uk: Перська

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
uk: Будь ласка, виправте повторювані дані для поля %(field)s, яке має бути унікальним.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
uk: Будь ласка, виправте повторювані дані для поля %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
uk: Будь ласка, виправте повторювані дані для поля %(field_name)s, яке має бути унікальним для вибірки %(lookup)s на %(date_field)s.

en: Please correct the duplicate values below.
uk: Будь ласка, виправте повторювані значення нижче.

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
uk: Будь ласка, або завантажте файл, або відмітьте прапорець очищення, а не обидва варіанти одразу

en: Please submit %d or fewer forms. | Please submit %d or fewer forms.
uk[0]: Будь ласка, відправте %d або менше форм.
uk[1]: Будь ласка, відправте %d або менше форм.
uk[2]: Будь ласка, відправте %d або менше форм.
uk[3]: Будь ласка, відправте %d або менше форм.

en: Please submit %d or more forms. | Please submit %d or more forms.
uk[0]: Будь ласка, відправте як мінімум %d форму.
uk[1]: Будь ласка, відправте як мінімум %d форми.
uk[2]: Будь ласка, відправте як мінімум %d форм.
uk[3]: Будь ласка, відправте як мінімум %d форм.

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Positive integer
uk: Додатнє ціле число

en: Positive small integer
uk: Додатнє мале ціле число

en: Punjabi
uk: Панджабі

en: Raw binary data
uk: Необроблені двійкові дані

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська

en: Sat
uk: Сб

en: Saturday
uk: Субота

en: Scottish Gaelic
uk: Шотландська ґельська

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
uk: Зробить коректний вибір, %(value)s немає серед варіантів вибору.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
uk: Зробить коректний вибір. Такого варіанту нема серед доступних.

en: September
uk: Вересень

en: Serbian
uk: Сербська

en: Serbian Latin
uk: Сербська (латинська)

en: Simplified Chinese
uk: Китайська спрощена

en: Site Maps
uk: Мапи сайту

en: Slovak
uk: Словацька

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Slug (up to %(max_length)s)
uk: Slug (до %(max_length)s)

en: Small integer
uk: Мале ціле число

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Static Files
uk: Статичні файли

en: String (up to %(max_length)s)
uk: Рядок (до %(max_length)s)

en: Sun
uk: Нд

en: Sunday
uk: Неділя

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Swedish
uk: Шведська

en: Syndication
uk: Об'єднання

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Tatar
uk: Татарська

en: Telugu
uk: Телугу

en: Text
uk: Текст

en: Thai
uk: Тайська

en: That page contains no results
uk: Сторінка не містить результатів

en: That page number is less than 1
uk: Номер сторінки менше 1

en: That page number is not an integer
uk: Номер сторінки не є цілим числом

en: The inline value did not match the parent instance.
uk: Зв'язане значення не відповідає батьківському екземпляру.

en: The install worked successfully! Congratulations!
uk: Вітаємо, команда install завершилась успішно!

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
uk: Кількість днів повинна бути від {min_days} до {max_days}.

en: The submitted file is empty.
uk: Переданий файл порожній.

en: This field cannot be blank.
uk: Це поле не може бути порожнім.

en: This field cannot be null.
uk: Це поле не може бути пустим.

en: This field is required.
uk: Це поле обов'язкове.

en: This is not a valid IPv6 address.
uk: Це не є правильною адресою IPv6.

en: Thu
uk: Чт

en: Thursday
uk: Четвер

en: Time
uk: Час

en: Topics, references, &amp; how-to's
uk: Статті, довідки та інструкції

en: Traditional Chinese
uk: Китайська традиційна

en: Tue
uk: Вт

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Turkish
uk: Турецька

en: Tutorial: A Polling App
uk: Посібник: програма голосування

en: Udmurt
uk: Удмуртська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Universally unique identifier
uk: Універсальний унікальний ідентифікатор

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
uk: Завантажте правильний малюнок. Файл, який ви завантажили, не є малюнком, або є зіпсованим малюнком.

en: Upper Sorbian
uk: Верхньолужицька

en: Urdu
uk: Урду

en: Value %(value)r is not a valid choice.
uk: Значення %(value)r не є дозволеним вибором.

en: Venezuelan Spanish
uk: Венесуельська іспанська

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
uk: <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">Нотатки релізу</a> for Django %(version)s

en: Wed
uk: Ср

en: Wednesday
uk: Середа

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Yes
uk: Так

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a 'Referer header' to be sent by your Web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
uk: Ви бачите це повідомлення, тому що даний сайт використовує захищене з'єднання і вимагає, щоб заголовок «Referer» був переданий вашим браузером, але він не був ним переданий. Даний заголовок необхідний з міркувань безпеки, щоб переконатися, що ваш браузер не був взламаний третьою стороною.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
uk: Ви бачите це повідомлення, тому що даний сайт вимагає, щоб при відправці форм була відправлена ​​і CSRF-cookie. Даний тип cookie необхідний з міркувань безпеки, щоб переконатися, що ваш браузер не був взламаний третьою стороною.

en: You are seeing this page because <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> is in your settings file and you have not configured any URLs.
uk: Ви бачите цю сторінку тому що змінна <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG</a> встановлена на <i>True</i> у вашому файлі конфігурації і ви не налаштували жодного URL.

en: a.m.
uk: до полудня

[ctx: abbrev. month]
en: April
uk: Квітень

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
uk: Сер.

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
uk: Гру.

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
uk: Лют.

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
uk: Січ.

[ctx: abbrev. month]
en: July
uk: Липень

[ctx: abbrev. month]
en: June
uk: Червень

[ctx: abbrev. month]
en: March
uk: Березень

[ctx: abbrev. month]
en: May
uk: Травень

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
uk: Лис.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
uk: Жов.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
uk: Вер.

[ctx: alt. month]
en: April
uk: квітня

[ctx: alt. month]
en: August
uk: серпня

[ctx: alt. month]
en: December
uk: грудня

[ctx: alt. month]
en: February
uk: лютого

[ctx: alt. month]
en: January
uk: січня

[ctx: alt. month]
en: July
uk: липня

[ctx: alt. month]
en: June
uk: червня

[ctx: alt. month]
en: March
uk: березня

[ctx: alt. month]
en: May
uk: травня

[ctx: alt. month]
en: November
uk: листопада

[ctx: alt. month]
en: October
uk: жовтня

[ctx: alt. month]
en: September
uk: вересня

en: and
uk: та

en: apr
uk: кві

en: aug
uk: сер

en: dec
uk: гру

en: feb
uk: лют

en: jan
uk: січ

en: jul
uk: лип

en: jun
uk: чер

en: mar
uk: бер

en: may
uk: тра

en: midnight
uk: північ

en: noon
uk: полудень

en: nov
uk: лис

en: oct
uk: жов

en: or
uk: або

en: p.m.
uk: після полудня

en: sep
uk: вер

en: yes,no,maybe
uk: так,ні,можливо
