django - en to ne translation catalogue (307 entries)

en: "%(path)s" does not exist
ne: "%(path)s" नभएको पाइयो ।

en: "%(pk)s" is not a valid value.
ne: '%(pk)s' उपयुक्त मान होइन ।

en: %(datetime)s couldn't be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
ne: %(datetime)s को व्याख्या  %(current_timezone)s समय तालिकामा मिलेन; यो नबुझिने अथवा नरहेको हुन सक्छ ।.

en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
ne: %(date_field_label)s %(lookup_type)s को लागि %(field_label)s  अनुपम हुनु पर्दछ ।

en: %(from)s-%(to)s relationship
ne: %(from)s-%(to)s सम्बन्ध

en: %(from)s-%(to)s relationships
ne: %(from)s-%(to)s सम्बन्धहरु

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
ne: %(field_label)s भएको %(model_name)s पहिलै विद्धमान छ ।

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
ne: %(field_labels)s भएको %(model_name)s बनि सकेको छ ।

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
ne[0]: %(size)d बाइट
ne[1]: %(size)d बाइटहरु

en: %d day | %d days
ne[0]: %d दिन
ne[1]: %d दिनहरु

en: %d hour | %d hours
ne[0]: %d घण्टा
ne[1]: %d घण्टाहरु

en: %d minute | %d minutes
ne[0]: %d मिनट
ne[1]: %d मिनटहरु

en: %d month | %d months
ne[0]: %d महिना
ne[1]: %d महिनाहरु

en: %d week | %d weeks
ne[0]: %d सप्ताह
ne[1]: %d सप्ताहहरु

en: %d year | %d years
ne[0]: %d वर्ष
ne[1]: %d वर्षहरु

en: %s GB
ne: %s गिगाबाइट

en: %s KB
ne: %s किलोबाइट

en: %s MB
ne: %s मेगाबाइट

en: %s PB
ne: %s पिटाबाइट

en: %s TB
ne: %s टेराबाइट

en: '%(value)s' is not a valid UUID.
ne: '%(value)s' मान्य  UUID होइन ।

en: '%(value)s' value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
ne: '%(value)s' अमान्य मिति स्वरूप भयो । मिति YYYY-MM-DD स्वरूपको हुनु पर्दछ ।

en: '%(value)s' value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
ne: '%(value)s' (YYYY-MM-DD) स्वरूपको भए पनि मिति मिलेन ।

en: '%(value)s' value must be a decimal number.
ne: '%(value)s' दशमलव  हुनु पर्छ ।

en: '%(value)s' value must be a float.
ne: '%(value)s' दशमलव   हुनु पर्छ ।

en: '%(value)s' value must be an integer.
ne: '%(value)s' अंक हुनु पर्छ ।

en: '%(value)s' value must be either None, True or False.
ne: '%(value)s' को मान None, True अथवा False हुनुपर्दछ ।

en: '%(value)s' value must be either True or False.
ne: %(value)s' को मान True अथवा False हुनुपर्दछ ।.

en: '%(value)s' value must be either True, False, or None.
ne: '%(value)s' को मान True, False अथवा None हुनुपर्दछ ।

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
ne: (लुकेका %(name)s) %(error)s

en: 0 minutes
ne: ० मिनट

en: Afrikaans
ne: अफ्रिकन

en: Albanian
ne: अल्बानियाली

en: April
ne: अप्रिल

en: Arabic
ne: अरबिक

en: Argentinian Spanish
ne: अर्जेन्टिनाली स्पेनिस

en: Asturian
ne: अस्टुरियन

en: August
ne: अगस्त

en: Australian English
ne: अस्ट्रेलियाली अंग्रेजी

en: Azerbaijani
ne: अजरबैजानी

en: Basque
ne: बास्क

en: Belarusian
ne: बेलारुसियन

en: Bengali
ne: बंगाली

en: Big (8 byte) integer
ne: ठूलो (८ बाइटको) अंक

en: Boolean (Either True or False)
ne: बुलियन (True अथवा False)

en: Boolean (Either True, False or None)
ne: बुलियन (True, False अथवा None)

en: Bosnian
ne: बोस्नियाली

en: Brazilian Portuguese
ne: ब्राजिली पुर्तगाली

en: Breton
ne: ब्रेटोन

en: British English
ne: बेलायती अंग्रेजी

en: Bulgarian
ne: बुल्गेरियाली

en: Burmese
ne: बर्मेली

en: CSRF verification failed. Request aborted.
ne: CSRF प्रमाणीकरण भएन । अनुरोध विफल ।

en: Catalan
ne: क्याटालान

en: Change
ne: फेर्नुहोस

en: Clear
ne: सबै खाली गर्नु होस ।

en: Colombian Spanish
ne: कोलम्बियाली स्पेनिस

en: Comma-separated integers
ne: कम्माले छुट्याइएका अंकहरु ।

en: Connect, get help, or contribute
ne: सहयोग अथवा योगदान गरी जोडिनु होस

en: Croatian
ne: क्रोषियन

en: Currently
ne: अहिले

en: Czech
ne: चेक

en: Danish
ne: डेनिस

en: Date (with time)
ne: मिति (समय सहित)

en: Date (without time)
ne: मिति (समय रहित)

en: Date out of range
ne: मिति मिलेन ।

en: December
ne: डिसम्वर

en: Decimal number
ne: दश्मलव संख्या

en: Delete
ne: मेट्नुहोस

en: Directory indexes are not allowed here.
ne: डाइरेक्टरी इन्डेक्सहरु यहाँ अनुमति छैन ।

en: Django Community
ne: ज्याङ्गो समुदाय

en: Django Documentation
ne: ज्याङ्गो दस्तावेज ।

en: Django: the Web framework for perfectionists with deadlines.
ne: ज्याङ्गो : वेब साइट र एप्लिकेसन बनाउन सहयोगी औजार

en: Duration
ne: अवधि

en: Dutch
ne: डच

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Empty list and '%(class_name)s.allow_empty' is False.
ne: '%(class_name)s.allow_empty' 'False' छ र लिस्ट पनि खालि छ ।

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
ne[0]: दशमलव पछि %(max)s भन्दा बढी अक्षर नभएको निश्चित पार्नु होस ।
ne[1]: दशमलव पछि %(max)s भन्दा बढी अक्षरहरु नभएको निश्चित पार्नु होस ।

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
ne[0]: दशमलव अघि %(max)s भन्दा बढी अक्षर नभएको निश्चित पार्नु होस ।
ne[1]: दशमलव अघि %(max)s भन्दा बढी अक्षरहरु नभएको निश्चित पार्नु होस ।

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
ne[0]: जम्मा %(max)s भन्दा बढी अक्षर नभएको निश्चित पार्नु होस ।
ne[1]: जम्मा %(max)s भन्दा बढी अक्षरहरु नभएको निश्चित पार्नु होस ।

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
ne[0]: यो फाइलको नाममा बाढीमा %(max)d अङ्क भएको निश्चित गर्नु होस । (यसमा %(length)d छ ।)
ne[1]: यो फाइलको नाममा बढी मा %(max)d अङ्कहरू भएको निश्चित गर्नु होस । (यसमा %(length)d छ ।)

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
ne[0]: यो मान कम्तिमा पनि %(limit_value)d अक्षर छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस । (यसमा %(show_value)d छ ।)
ne[1]: यो मान कम्तिमा पनि %(limit_value)d अक्षरहरु छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस । (यसमा %(show_value)d छ ।)

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
ne[0]: यो मान बढिमा पनि %(limit_value)d अक्षर छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस । (यसमा %(show_value)d छ ।)
ne[1]: यो मान बढिमा पनि %(limit_value)d अक्षरहरु छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस । (यसमा %(show_value)d छ ।)

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
ne: यो मान %(limit_value)s छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस । (यो %(show_value)s हो ।)

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
ne: यो मान %(limit_value)s भन्दा बढी अथवा बराबर छ भन्ने निशचित गर्नुहोस ।

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
ne: यो मान %(limit_value)s भन्दा कम अथवा बराबर छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस ।

en: Enter a complete value.
ne: पुरा मान राख्नु होस ।

en: Enter a list of values.
ne: मानहरु राख्नुहोस

en: Enter a number.
ne: संख्या राख्नुहोस ।

en: Enter a valid 'slug' consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
ne: युनिकोड अक्षर, अंक, _  र - भएका मात्र मान्य 'स्लग' राख्नु होस ।

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
ne: अक्षर, अंक, _  र - भएका 'स्लग' मात्र हाल्नुहोस ।

en: Enter a valid IPv4 address.
ne: उपयुक्त IPv4 ठेगाना राख्नुहोस

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
ne: उपयुक्त IPv4 वा IPv6 ठेगाना राख्नुहोस ।

en: Enter a valid IPv6 address.
ne: उपयुक्त IPv6 ठेगाना राख्नुहोस ।

en: Enter a valid URL.
ne: उपयुक्त URL राख्नुहोस ।

en: Enter a valid UUID.
ne: उपयुक्त UUID राख्नु होस ।

en: Enter a valid date.
ne: उपयुक्त मिति राख्नुहोस ।

en: Enter a valid date/time.
ne: उपयुक्त मिति/समय राख्नुहोस ।

en: Enter a valid duration.
ne: उपयुक्त अवधि राख्नुहोस ।

en: Enter a valid email address.
ne: सही ई-मेल ठेगाना राख्नु होस ।

en: Enter a valid integer.
ne: उपयुक्त अंक राख्नुहोस ।

en: Enter a valid time.
ne: उपयुक्त समय राख्नुहोस ।

en: Enter a valid value.
ne: उपयुक्त मान राख्नुहोस ।

en: Enter a whole number.
ne: संख्या राख्नुहोस ।

en: Enter only digits separated by commas.
ne: कम्मा सहितका वर्ण मात्र राख्नुहोस ।

en: Esperanto
ne: इस्परा्न्तो

en: Estonian
ne: इस्टोनियन

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: Field of type: %(field_type)s
ne: फाँटको प्रकार: %(field_type)s

en: File
ne: फाइल

en: File extension '%(extension)s' is not allowed. Allowed extensions are: '%(allowed_extensions)s'.
ne: '%(extension)s' फाइलको अनुमति छैन। अनुमति भएका फाइलहरू: '%(allowed_extensions)s'

en: File path
ne: फाइलको मार्ग

en: Finnish
ne: फिन्निस

en: Floating point number
ne: दश्मलव हुने संख्या

en: Forbidden
ne: निषेधित

en: Foreign Key (type determined by related field)
ne: फोरेन कि (प्रकार नातागत फाँटले जनाउछ)

en: French
ne: फ्रान्सेली

en: Fri
ne: शुक्र

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Frisian
ne: फ्रिसियन

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
ne: %(class_name)s.allow_future 'False' हुनाले आगामी %(verbose_name_plural)s उपलब्ध छैन ।

en: Galician
ne: ग्यलिसियन

en: Georgian
ne: जर्जीयन

en: German
ne: जर्मन

en: Get started with Django
ne: ज्याङ्गो सुरु गर्नु होस ।

en: Greek
ne: ग्रिक

en: Hebrew
ne: हिब्रु

en: Hindi
ne: हिन्दि

en: Hungarian
ne: हन्गेरियन

en: IP address
ne: IP ठेगाना

en: IPv4 address
ne: आइ.पी.भी४ ठेगाना

en: Icelandic
ne: आइसल्यान्डिक

en: Ido
ne: आइडु

en: Image
ne: चित्र

en: Index of %(directory)s
ne: %(directory)s को सूची

en: Indonesian
ne: इन्डोनेसियाली

en: Integer
ne: अंक

en: Interlingua
ne: ईन्टरलिन्गुवा

en: Invalid date string '%(datestr)s' given format '%(format)s'
ne: मिति ढाँचा'%(format)s'को लागि अनुपयुक्त मिति '%(datestr)s'

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
ne: रद्द पृष्ठ (%(page_number)s): %(message)s

en: Irish
ne: आयरिस

en: Italian
ne: ईटालियन

en: January
ne: जनवरी

en: Japanese
ne: जापनिज

en: July
ne: जुलै

en: June
ne: जुन

en: Kabyle
ne: कबायल

en: Kannada
ne: कन्नड

en: Kazakh
ne: कजाक

en: Khmer
ne: ख्मेर

en: Korean
ne: कोरियाली

en: Latvian
ne: लाट्भियन

en: Lithuanian
ne: लिथुवानियाली

en: Lower Sorbian
ne: तल्लो सोर्बियन

en: Luxembourgish
ne: लक्जेमबर्गेली

en: Macedonian
ne: म्यासेडोनियन

en: Malayalam
ne: मलायलम

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with
ne: म्यानेजमेन्ट फारम  डाटा चलाइएको वा नभरेको पाइयो ।

en: Many-to-many relationship
ne: अनेक-देखि-अनेक नाता

en: Marathi
ne: मराठी

en: March
ne: मार्च

en: May
ne: मई

en: Messages
ne: सुचनाहरु

en: Mexican Spanish
ne: मेक्सिकन स्पेनिस

en: Mon
ne: सोम

en: Monday
ne: सोमवार

en: Mongolian
ne: मंगोलियन

en: More information is available with DEBUG=True.
ne: DEBUG=True ले ज्यादा सुचना प्रदान गर्दछ ।

en: Nepali
ne: नेपाली

en: Nicaraguan Spanish
ne: निकारागुँवा स्पेनिस

en: No
ne: होइन

en: No %(verbose_name)s found matching the query
ne: %(verbose_name)s भेटिएन ।

en: No %(verbose_name_plural)s available
ne: %(verbose_name_plural)s उपलब्ध छैन ।

en: No day specified
ne: दिन तोकिएको छैन ।

en: No file was submitted.
ne: कुनै फाईल पेश गरिएको छैन ।

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
ne: कुनै फाईल पेश गरिएको छैन । फारममा ईनकोडिङको प्रकार जाँच गर्नुहोस ।

en: No month specified
ne: महिना तोकिएको छैन ।

en: No week specified
ne: साता तोकिएको छैन ।

en: No year specified
ne: साल तोकिएको छैन ।

en: Norwegian Bokmål
ne: नर्वे बक्मल

en: Norwegian Nynorsk
ne: नर्वेली न्योर्स्क

en: November
ne: नभम्वर

en: Null characters are not allowed.
ne: शून्य मान अनुमति छैन।

en: October
ne: अक्टुवर

en: One-to-one relationship
ne: एक-देखि-एक नाता

en: Order
ne: क्रम

en: Ossetic
ne: ओसेटिक

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
ne: पृष्ठ अन्तिमा पनि होइन र अंकमा बदलिन पनि सकिदैन ।

en: Persian
ne: फारसी

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
ne: कृपया %(field)s का लागि दोहोरिइका तथ्याङ्कहरु नौलो तथ्याङ्क सहित सच्याउनुहोस ।

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
ne: कृपया %(field)s का लागि दोहोरिइका तथ्याङ्कहरु सच्याउनुहोस ।

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
ne: कृपया %(field_name)s का लागि दोहोरिइका तथ्याङ्कहरु सच्याउनुहोस जसमा %(date_field)sको %(lookup)s नौलो हुनुपर्दछ ।

en: Please correct the duplicate values below.
ne: कृपया तलका दोहोरिइका मानहरु सच्याउनुहोस ।

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
ne: दुवै नछान्नुहोस, कि त फाइल पेश गर्नुहोस वा चेक बाकस मा छान्नुहोस ।

en: Please submit %d or fewer forms. | Please submit %d or fewer forms.
ne[0]: कृपया %d अथवा सो भन्दा थोरै फारम बुझाउनु होस ।
ne[1]: कृपया %d अथवा सो भन्दा थोरै फारमहरु बुझाउनु होस ।

en: Please submit %d or more forms. | Please submit %d or more forms.
ne[0]: कृपया %d अथवा सो भन्दा धेरै फारम बुझाउनु होस ।
ne[1]: कृपया %d अथवा सो भन्दा धेरै फारमहरु बुझाउनु होस ।

en: Polish
ne: पोलिस

en: Portuguese
ne: पुर्तगाली

en: Positive integer
ne: सकारात्मक पूर्णांक

en: Positive small integer
ne: सानो जोड अङ्क

en: Punjabi
ne: पञ्जावी

en: Raw binary data
ne: र बाइनरी डाटा

en: Romanian
ne: रोमानियाली

en: Russian
ne: रुसी

en: Sat
ne: शनि

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Scottish Gaelic
ne: स्कटीस गैलिक

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
ne: उपयुक्त विकल्प छान्नुहोस ।  %(value)s प्रस्तावित विकल्प होइन ।

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
ne: उपयुक्त विकल्प छान्नुहोस ।  छानिएको विकल्प प्रस्तावित विकल्प होइन ।

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: Serbian
ne: सर्वियाली

en: Serbian Latin
ne: सर्वियाली ल्याटिन

en: Simplified Chinese
ne: सरल चिनि

en: Site Maps
ne: साइट म्याप्स

en: Slovak
ne: सलोभाक

en: Slovenian
ne: स्लोभेनियाली

en: Slug (up to %(max_length)s)
ne: स्लग(%(max_length)s सम्म)

en: Small integer
ne: सानो अङ्क

en: Spanish
ne: स्पेनिस

en: Static Files
ne: स्टेेटिक फाइलहरु

en: String (up to %(max_length)s)
ne: वर्ण  (%(max_length)s सम्म)

en: Sun
ne: आइत

en: Sunday
ne: आइतवार

en: Swahili
ne: स्वाहिली

en: Swedish
ne: स्विडिस

en: Syndication
ne: सिन्डिकेसन

en: Tamil
ne: तामिल

en: Tatar
ne: टाटर

en: Telugu
ne: तेलुगु

en: Text
ne: पाठ

en: Thai
ne: थाई

en: That page contains no results
ne: पृष्ठमा नतिजा छैन ।

en: That page number is less than 1
ne: पृष्ठ नं १ भन्दा कम भयो ।

en: That page number is not an integer
ne: पृष्ठ नं अंक होइन ।

en: The install worked successfully! Congratulations!
ne: बधाई छ । स्थापना भएको छ ।

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
ne: दिन गन्ती {min_days} र {max_days} बीचमा हुनु पर्छ ।

en: The submitted file is empty.
ne: पेश गरिएको फाइल खाली छ ।

en: This field cannot be blank.
ne: यो फाँट खाली हुन सक्दैन ।

en: This field cannot be null.
ne: यो फाँट शून्य हुन सक्दैन ।

en: This field is required.
ne: यो फाँट अनिवार्य छ ।

en: This is not a valid IPv6 address.
ne: यो उपयुक्त IPv6 ठेगाना होइन ।

en: Thu
ne: बिहि

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Time
ne: समय

en: Topics, references, &amp; how-to's
ne: शीर्षक,  सन्दर्भ तथा तरिकाहरू

en: Traditional Chinese
ne: प्राचिन चिनि

en: Tue
ne: मंगल

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Turkish
ne: टर्किस

en: Tutorial: A Polling App
ne: मतदान एप उदाहरण

en: Udmurt
ne: उद्मुर्ट

en: Ukrainian
ne: युक्रेनि

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
ne: उपयुक्त चित्र अपलोड गर्नुहोस । तपाइले अपलोड गर्नु भएको फाइल चित्र होइन वा बिग्रेको चित्र हो ।

en: Upper Sorbian
ne: माथिल्लो सोर्बियन

en: Urdu
ne: उर्दु

en: Value %(value)r is not a valid choice.
ne: %(value)r मान उपयुक्त छनोट होइन ।

en: Venezuelan Spanish
ne: भेनेजुएला स्पेनिस

en: Vietnamese
ne: भियतनामी

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
ne: ज्याङ्गो %(version)s को परिवर्तन तथा विशेषता <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">यहाँ हेर्नु होस</a>

en: Wed
ne: बुध

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Welsh
ne: वेल्स

en: Yes
ne: हुन्छ

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a 'Referer header' to be sent by your Web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
ne: यो सूचना तपाईँले 'Referer header' ब्राउजरले नपठाएको ले देख्दै हुनुहुन्छ । सुरक्षाको निम्ति HTTPS साइट चलाउँदा 'Referer header' वेब ब्राउजरले पठाउनु पर्ने अनिवार्य छ ।

[ctx: abbrev. month]
en: April
ne: अप्रिल

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
ne: अगस्त

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
ne: डिसम्वर

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
ne: फेब्रुअरी

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
ne: जनवरी

[ctx: abbrev. month]
en: July
ne: जुलै

[ctx: abbrev. month]
en: June
ne: जुन

[ctx: abbrev. month]
en: March
ne: मार्च

[ctx: abbrev. month]
en: May
ne: मई

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
ne: नभम्वर

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
ne: अक्टुवर

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
ne: सेप्तेम्बर

[ctx: alt. month]
en: April
ne: अप्रिल

[ctx: alt. month]
en: August
ne: अगस्त

[ctx: alt. month]
en: December
ne: डिसम्वर

[ctx: alt. month]
en: February
ne: फेब्रुअरी

[ctx: alt. month]
en: January
ne: जनवरी

[ctx: alt. month]
en: July
ne: जुलै

[ctx: alt. month]
en: June
ne: जुन

[ctx: alt. month]
en: March
ne: मार्च

[ctx: alt. month]
en: May
ne: मई

[ctx: alt. month]
en: November
ne: नभम्वर

[ctx: alt. month]
en: October
ne: अक्टुवर

[ctx: alt. month]
en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: and
ne: र

en: apr
ne: अप्रिल

en: aug
ne: अग्सत

en: dec
ne: डिसम्वर

en: feb
ne: फेब्रुअरी

en: jan
ne: जनवरी

en: jul
ne: जुलै

en: jun
ne: जुन

en: mar
ne: मार्च

en: may
ne: मई

en: midnight
ne: मध्यरात

en: noon
ne: मध्यान्ह

en: nov
ne: नभम्वर

en: oct
ne: अक्टुवर

en: or
ne: अथवा

en: sep
ne: सेप्तेम्बर

en: yes,no,maybe
ne: हो, होइन, सायद
